به آسان حمل خوش آمدید !

آسان حمل تولید کننده بارانداز حمل مصالح ساختمانی برای ساختمانهای بلند مرتبه، با گواهی ثبت اختراع در این خصوص می باشد. این پلت فرم بارگذاری، یک سیستم پیشرو در جهان است که توسط متخصصین ایرانی طراحی و بهینه سازی شده است.
90% ایمنی در انتقال مصالح
95% سرعت انتقال مصالح ساختمانی
75% پشتیبانی و خدمات
65% طراحی ویژه پروژه های خاص
90% تخصص و دانش بومی
test alt

درباره آسان حمل

بار انداز آسان حمل با ایده ساده سازی حمل مصالح ساختمانی به ویژه در سایت های ساختمانی طبقاتی، طراحی و ارائه شده است.

اگر به دنبال روشی ساده برای حمل مصالح در پروژه طبقاتی خود هستید، این محصول میتواند بهترین گزینه انتخابی برای شما باشد. این نوآوری باعث افزایش سطح ایمنی و کاهش زمان عمل تاور کرین خواهد شد.

 

  • بهینه سازی، نوآوری و ثبت اختراع
  • افزایش ایمنی و کاهش هزینه های ساخت
  • افزایش کارایی تاور کرین و کاهش زمان عملکرد
  • آسان سازی پروسه حمل مصالح در پروژه های طبقاتی

اطلاعات فنی

مطالعات محاسباتی مورد نیاز
کلیه محاسبات، طراحی ها و آزمایشات مورد نیاز توسط نخبگان کشور صورت پذیرفته است.
تعداد بارانداز مورد نیاز برای پروژه
در پروژه های عظیم ساختمانی، بسته به ابعاد پروژه و سرعت پروژه میتوان تعداد بارانداز مورد نیاز رو تخمین زد. پیشنهاد تیم آسان حمل، حداقل سه بارانداز در هر پروژه می باشد.
زمان مورد نیاز برای نصب بارانداز
برای اولین نصب، راه اندازی و آموزش میتوان زمانی در حدود یکساعت رو در نظر گرفت. در حالی که این زمان در مراحل بعدی به حدود بیست دقیقه کاهش خواهد یافت به این دلیل که در پروسه نصب هیچگونه نیازی به جوشکاری و یا کندکاری در بتن نمی باشد.
پروژه های در حال کار
در حال حاضر بارانداز آسان حمل در پروژه های بزرگ طبقاتی کشور در حال فعالیت و استفاده است که با گذشت هر روز به محبوبیت بیشتری در نزد مدیران و سرپرستان کارگاه های ساختمانی می رسد که این خود نشان موفقیتی برای سازندگان این محصول نوآورانه است.